Novinky

Navýšení rychlosti

Od 1.3.2019 jsme navýšili rychlost tarifu HOME na 40/5 Mbps. Cena zůstává 349,- Kč vč. DPH. U všech tarifů je veřejná IP adresa zdarma!

Zjistit více  

Výpadek služeb

Omlouváme se za nedostupnost našich internetových služeb od 17:04 do 19:02, která byla způsobena poruchou hardware našeho dodavatele ČD-Telematika. Za vzniklé komplikace se omlouváme.

Zjistit více  

Navýšení uploadu

U tarifu HOME a PREMIUM proběhlo navýšení uploadu na 5 a 10 Mbps. Cena zůstává beze změny.

Zjistit více  

Výpadek Hodslavice

Dnes v dopoledních hodinách došlo k výpadku poskytovaných služeb v Hodslavicích, který byl způsoben vypnutím hlavního jističe kostela, o kterém jsme nebyli informováni. Z azpůsobené komplikace se omlouváme.

Zjistit více  

Vánoce se blíží

Od 1.12.2016 jsme navýšili rychlost tarifu PREMIUM na 40/4Mbps. Měsíční paušál zůstává na původní výši, tj. 449,- včetně DPH.

Zjistit více  

Výpadek konektivity

Omlouváme se za nedostupnost internetových služeb v čase cca 13:00 - 13:50, která byla způsobena poruchou na síti našeho dodavatele ČD Telematika, a.s.

Zjistit více  

Změna ceny aktivace

Slevnili jsme cenu aktivace našich služeb START a HOME. Aktivace zahrnuje základní montáž přípojky a není podmíněna žádným závazkem.

Zjistit více  

Veřejní IP adresa zdarma

Od dnešního dne jsme zařadili veřejnou IP adresu zdarma i k základnímu tarifu CANOPY.

Zjistit více  

Sleva aktivací

K dnešnímu dni jsme slevnili aktivaci našich služeb. Cena aktivace u tarifu CANOPY je 490,- Kč a u tarifu ePMP 990,- Kč včetně DPH.

Zjistit více  

Nový tarif Internet CANOPY

K dnešnímu dni proběhla změna ceníku, nově nabízíme na technologii Motorola Canopy tarif s rychlostí 5/1 Mbps a cenou 249,- Kč včetně DPH.

Zjistit více  
Starší